אקסטרא סייז

לאחרונה חברת אקסטרה סייז הפועלת בשוק מספר שנים, פיתחה בעזרת צוות מומחים את קפסולות ומשחת האקסטרה סייז. השימוש בכדורים אקסטרה סייז נעשה ללא קשר לזמן המשגל ויש ליטול אותו באופן קבוע ושוטף. הקפדה על אופן השימוש תביא למימוש התוצאה והנתונים בעת הזקפה יראו באופן ברור. על פי נתונים של החברה המייצרת והמשווקת וכן על פי עדות משתמשים בכדורים אקסטרה סייז ניתן להגיע לתוצאה אפקטיבית של עלייה בכ-3-7.5 ס"מ באורך איבר המין ובכך בעצם להגיע להגדלת הפין הרצויה ולטפל בבעיות הזקפה בו זמנית. אפקט ותוצאה כזו בהחלט תספק כל גבר בנתונים האישיים שלו ובהחלט גם את בת הזוג בעת קיום יחסי המין. שימוש מושכל בכדורים אקסטרה סייז מתאים לגברים בכל הגילאים, וכאשר אתה מתחיל להשתמש בו אין צורך שתשנה בשום צורה את שגרת יומך. כאשר אתה לא נוטל את הטבליה לפני קיום יחסי המין, אתה תוכל להימנע מהסטרס המיותר ואי הנוחות הנגזרת מכך. בתחילת כל יום לוקחים כדור אחד, וכבר לאחר מספר ימים קטן, תוכל להבחין בתוצאות הראשוניות. אל דאגה, גודל הפין לאחר ההגדלה, ישאר כפי שהוא גם אם תפסיקו ליטול את הטבליות. הוכח כבר בעבר כי גודל הפין כן קובע . לכן, השימוש בכדורים אקסטרה סייז ישיג את התוצאה באופן טבעי ללא תופעות לוואי ועם נתונים מוכחים.
קרם אקסטרא סייז ושאר המוצרים מורכבים מרכיבים טבעיים, שנבחרו בקפידה ואשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ההקפדה הזו גורמת ליעילות המוצר שלנו ובנוסף גם לביטחון המשתמש בו. קרם אקסטרא סייז עשוי ממאקה, צמח זה גורם לאיזון המושלם של ההורמון הגברי בגוף שלכם. החומר הפעיל שלו יכול לטפל ולפתור את בעיות השפיכה המוקדמת ואין האונות. מרכיב נוסף הוא סרפד, צמח זה גורם לשיתון ועל ידי כך הימנעות מדלקות שונות באזורים הסמוכים. לצורך החשק המיני משתמשים באפימדיום, צמח זה ידוע בתור צמח המעורר את הדחף המיני והתשוקה. כאשר צורכים אותו הוא יכול להגביר את הזקפה הגברית ולחזק אותה. הצמח משחרר הורמון הנקרא טסטוסטרון, הורמון המין הגברי ועל ידי כך גורם לפעולה להתבצע. עוד מרכיב, הוא הג’ינסנג שמגיע מהטבע הינו חומר שמעיר את החושים המיניים ובנוסף גם ספק אנרגיה לא קטן. כאשר אנחנו מדברים על אין אונות חומר זה הוא חומר הכרחי. הג’ינסנג הוא מקור הקסם של התוספים והקרמים שאנו מציעים באתר זה והוא עוזר במקרים שונים של עקרות או שפיכה מוקדמת. הדבר הקסום שיש בחומר זה, הוא שלא רק שהוא מגדיל את הזרימה של הדם איבר המין אלה הוא עושה זאת גם למוח. האחרונים שמתווספים לקרם אקסטרא סייז הם התמצית שמייצרים מעץ הדקל הננסי המכילה בתוכה חומרים שונים שעוזרים ומקטינים סיכונים של פרוסטטה גדולה, ואחרון חביב ומפתיע, הליקריץ, שמפחית את הסטרס השרוי אצלנו בגוף.
נתחיל בזאת ונאמר כי אלכוהול הוא אורח די מוכר כאשר מדברים על ערבים רומנטיים, כי מה רע בלחלוק בקבוק יין עם בת הזוג במסעדה רומנטית או סתם בערב ביתי. לכן, אם כבר בחרנו להשתמש במוצר מסויים, אז מדוע לא לבחור במוצר המאפשר זאת. כדורים אקסטרה סייז הם מרכיבים טבעיים בלבד, לכן צריכת אלכוהול מותרת בעת השימוש במוצר. נוסיף כי גם כאשר מדובר בויאגרה או כל תרופה אחרת לא טבעית לבעיות זקפה ואין אונות, לא קיים איסור מוחלט על שתיית אלכוהול, אך כמו כל תרופה כימית זה לא תמיד מומלץ. אז נכון, אין באמת איסור על שתיית אלכוהול גם המקרה של כדורים אקסטרה סייז וגם במקרה של ויאגרה לא טבעית, אך ההבדל בין כדורים אקסטרה סייז לויאגרה הלא טבעית הוא שהויאגרה מורידה את קצב פירוק האלכוהול על ידי הכבד, ולכן צריכים להקפיד בכמויות האלכוהול, על מנת שלא תשתכרו מהר מידי. בנוסף, יש לדעת כי אלכוהול מפריע לזקפה, משום שהוא מרחיב כלי דם לא הרצוי והוא מנתב את לאזור אחר במקום לאיבר המין. לכן לא מומלץ להגזים עם כמויות האלכוהול, אך מומלץ מאוד להגזים בדברים שיגיעו לאחר שסיימתם עם האלכוהול.
להבדיל מצריכת ויאגרה ודומיה, שאותם נוטלים זמן מסוים לפני האקט והתוצאות מגיעים לאחר ההמתנה ונעלמות תוך מספר שעות, את כדורים אקסטרה סייז נוטלים פעם אחת בתחילת היום ללא קשר למעשיך באותו היום. אם נקביל את בעיית הזקפה לפצע, הויאגרה תהיה פלסטר ואילו כדורי האקסטרה סייז יעזרו לגוף לטפל בפצע. לכן, נצטרך לקחת בחשבון כי טבליות אקסטרה סייז אינם מתיימרים להיות פתרון רגעי אלא פתרון תמידי, ועל כן הטיפול מצריך זמן, אך אל דאגה ההמתנה לא כל כך ארוכה. את התוצאות ניתן לראות לאחר 60 יום בלבד, אך את התוצאות המקסימליות ניתן לקבל לאחר שימוש תקין לאורך שישה חודשים. נזכיר כי כדורים אקסטרה סייז לא רק מהווים פתרון לבעיית הזקפה, אלא גם מגדילים את הפין בכ-3 עד ל-7.5 ואף מעבים אותו. אומנם, הזקפה האופטימלית לא תגיע מיד, אך היא תגיע תוך זמן קצר, וכשהיא תגיע אל תדאג, משום שהיא תהיה בזמן הנכון ומקום הנכון, ללא צורך בהודעה מוקדמת. משום כך, כדאי לטפל בבעיה ואפילו להשיג עוד כמה סנטימטרים "על הדרך", בטח כשמדובר בטיפול פשוט וקל כמו הכדורים של אקסטרה סייז.
כפי שכולנו יודעים כל אדם הוא שונה, ועל כן כל אדם מושפע באופן שונה מדברים ומחומרים שונים, ובשל כך, התוצאה יכולה להשתנות מאדם לאדם. אם קרם אקסטרא סייז אינו השפיע עליך, ניתן לנסות את שאר מוצרי החברה כמו טבליות אקסטרה סייז ומוצרים אחרים. במידה ואתה לא מרוצה מהתוצאות, צור איתנו קשר במייל או בטלפון המופיע באתר, נשמח לעזור.
השימוש בכדורים אקסטרה סייז בצורה תקינה, יגדיל את איבר המין ב3 עד 7.5 סנטימטר. כמובן, התוצאות ישמרו גם לאחר הפסקת השימוש במוצר, יתרון שתקבלו אך ורק בעת שימוש במוצרים הטבעיים שלנו.
שימוש בצורה תקינה בכדורים אקסטרה סייז, יעבה את איבר המין בעוד כ-1.8 סנטימטר בעת זקפה. כמובן, התוצאות ישמרו גם כאשר יפסק השימוש במוצר, יתרון שתקבלו אך ורק בעת שימוש במוצרים הטבעיים שלנו.
ישנן מספר שיטות לעיבוי או הגדלת איבר המין, וכמעט בכולן ישנם גם סיכונים. ישנה האופציה הכירורגית שהיא ניתוח להגדלת הפין, הניתוח מאפשר הארכה של איבר המין בכ-2 סנטימטרים, אך ללא אפשרות לעבות אותו מעבר לעובי המקורי של הפין. הניתוח מצריך הרדמה, לרוב מקומית, ישנה תקופת החלמה ואיתה באים גם כל הסיכונים שיש בניתוחים אחרים כמו זיהום וכאבים. בנוסף, הניתוח כולל שחרור רצועות שמחברות את הפין לבסיס הקטן, וידוע ששחרור הרצועות יכול לפגוע ביציבות הפין ומראה הטבעי שלו בעת זקפה. אפשרות אחרת שאינה כוללת חיתוכים היא השימוש במשאבת פין, שתפקידה הוא לגרום להגדלה זמנית של איבר המין, לעומת הגודל שלו במצב רפוי, רק לצורך קיום יחסי המין או לרגע שבו מעוניינים לייצר את אשליית הגודל. המשאבה מתלבשת על הפין ועל ידי יצירת וואקום, מושכת יותר דם לאיבר המין, וכידוע זרימת הדם לאיבר היא זו שמייצרת את הזקפה. על פניו, נראה כי השימוש במשאבה חסר כל סיכון, אך שימוש במשאבה פעמים תכופות, עלול לפגום ברקמות ולעורר בעיות זקפה. גם תחום ההזרקות מספק פתרון לבעיית הגודל והעיבוי, והוא מציע שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא הזרקת שומן שהוסר מרקמות אחרות בגוף, דבר המפחית סיכונים כמו דלקות או נפיחות, אך חשוב לזכור כי שומן הוא דבר שמתכלה ובשל כך הוא לא יחזיק מעמד לאורך זמן. כמו כן ישנו דבר נוסף שרצוי להיזהר מפניו והוא ביצוע לא איכותי ולא מקצועי מטעם רופא מתחיל או מפוקפק, מה שיכול להותיר צלקות וגבשושיות על איבר המין. האפשרות השניה היא הזרקת חומצה היאלרונית, ההזרקה מתבצעת בהרדמה מקומית ומגדילה את האיבר בכ-2 עד 3 סנטימטרים, מבלי לפגוע מראה או בתחושה. השפעת ההזרקה תישאר במשך שנה בממוצע, שאחריה ניתן לחזור על ההליך. האפשרות הטובה והמומלצת ביותר היא הגדלה ועיבוי איבר המין בעזרת שימוש בכדורים אקסטרה סייז הניתנים לצריכה ללא מרשם רופא, בה תוכלו להימנע מסיכונים מיותרים. הכדורים הם גלולות טבעיות, שהופקו מצמחים הידועים כמגבירים טבעיים של זרימת הדם, הרחבת העורקים ואף בעלי השפעה טובה על תחושה חיובית וחשק מיני. את גלולת האקסטרה סייז נוטלים כל יום בתחילת היום, כך שהדבר אינו מפריע לכם לנהל את שגרת חייכם. הכדורים מוסיפים לאיבר המין כ-3 עד 7.5 סנטימטרים ומעבים אותו בסנטימטר עד סנטימטר וחצי. את התוצאות לכך ניתן לראות כעבור חודשיים, אומנם זה לא תוצאות מידיות, אך אין שום סיכון בצריכתם בשל העובדה שהם מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד.
כדורים אקסטרה סייז הם מוצר העשוי מחומרים טבעיים בלבד ללא מרשם רופא ובאישור משרד הבריאות. טבליות אקסטרה סייז פותחו לשם אלטרנטיבה לתרופות הכימיות בשוק כמו ויאגרה וקמגרה המוצעות בשוק לצורכי פתרון בעיית האין אונות ובעיות נוספות. החומרים הטבעיים ממנו מורכבים המוצר כמו צמח המאקה והג'ינסינג, אינם גורמים לתופעות לוואי ולכן צריכת כדורים אקסטרה סייז לא תביא איתה תסמינים שונים אותם יכול להיות שתקבלו מצריכה של טבליה אחרת שאינה טבעית. אז נכון, אין תופעות לוואי הפוגעות בגוף או בתחושה, אך, תופעות הלוואי הטובות הן הגדלת איבר המין, גירוי מיני מוגבר ואף שיפור ביצועים בחדר המיטות (או בכל מקום אחר).
לאור העובדה כי כדורים אקסטרה סייז הם מוצר העשוי מ-100% חומרים טבעיים והצריכה מתאפשרת ללא צורך באישור רופא, ניתן לשלב תרופות אחרות ביחד עם השימוש בטבליות אקסטרה סייז. כמו כן, ישנם תרופות שונות המגבילות צריכה של חומרים מסוימים, לכן, היינו ממליצים לבדוק האם התרופות אותן אתם נוטלים אינן מונעות שימוש באחד מרכיבי כדורים אקסטרה סייז. אם שאלתכם היא האם צריכת גלולות אקסטרה סייז מונעת צריכת תרופות אחרות בעת השימוש בה, התשובה היא שלא, השימוש בכדורים אינו מונע דבר משגרת יומכם. אך, אם אתם צורכים תרופות אחרות המונעות שימוש ברכיבים או מוצרים שונים, היינו ממליצים לכם להיוועץ עם רופא בכל מקרה לא רק לצורך נטילת כדורי אקסטרה סייז, אלא לצורך כל שילוב של תרופות או תוספי תזונה.
מומלץ שהמשתמש בכדורים אקסטרה סייז יהיה מעל גיל 18, בדרך כלל בגילאים צעירים, בעיית האין אונות היא פחות שכיחה וגם אם היא מופיעה לרוב היא בשל לחץ או תפקוד לקוי הפוגם ביכולת הזקפה כמו צריכת אלכוהול או תזונה לקויה. אומנם, הבעיה מוכרת יותר בקרב גברים מבוגרים, אך ישנם גם גברים צעירים הסובלים מהבעיה. לכן, מומלץ להשתמש במוצר מעל גיל 18 וסביר להניח שאם הנכם מתחת לגיל 18 אין לכם צורך בכדורים אקסטרה סייז משום שגופכם עדיין מתפתח ואם מתעוררת בעיית זקפה, כנראה שזה בשל לחץ וגורמים חיצוניים אחרים.

יגואר און

כאמור, יגואר און – תרסיס השהייה לגבר גורם לגירוי מוגבר, מעניק זקפה מלאה ויציבה, מונע שפיכה מוקדמת ואף מאריך את איבר המין. אורכה של השפעתו היא 12 שעות וניתן לקחת אותו בכל פעם שרוצים לקיים יחסי מין. שימוש ב יגואר און – תרסיס השהייה לגבר לא רק שיספק לכם ביצועים ארוכים וטובים יותר, אלא גם יספק לכם אפשרות לזקפה בכל גירוי מיני, כך שתוכלו לקיים יחסי מין בכל זמן שתרצו לכל זמן השפעתו. לכן, תהיו בטוחים, כאשר הביצועים ישתפרו, תדירות קיום יחסי המין תעלה.

מבחינת פיזיולוגית, . יגואר און – משפיע על הגבר בלבד, אך, נזכיר כי המוצר מספק זקפה איכותית, מונע שפיכה מוקדמת ואף מאריך את איבר המין בעוד כשלושה עד שבעה וחצי סנטימטרים. לכן, אומרים המוצר אינו משפיע על בת הזוג מבחינה פיזית, אך אי אפשר לומר שהיא לא תרוויח ממנו כלום. המוצר יעניק לכם יחסי מין ארוכים, טובים יותר, איכותיים יותר ולכן המוצר ישפיע עליה למרות שהיא לא  נוטלת את . יגואר און  בעצמה.

יגואר און הוא פתרון לבעיה, אך גם משמש כטיפול לבעיה. כמו בכל טיפול, התוצאות קשורות לאדם העובר את הטיפול ותקינות הטיפול אותו הוא עובר. לכן, אנו ממליצים לצרוך את יגואר און על פי הוראות השימוש ובכך תקבלו את התוצאות האופטימליות. לאחר השימוש במוצר, התוצאות ישמרו לאורך זמן, והיתרון הגדול אותו תקבלו מהשימוש במוצר הוא שאיבר המין יגדל, והגודל ישמר גם לאחר הפסקת השימוש בו. נזכיר כי יגואר און הוא מוצר שאינו גורם להתמכרות ואין הגבלה לצריכתו ( כמובן לאחר התפוגגות ההשפעה לאחר 12 שעות), לכן אנו בספק שתרצו להפסיק להשתמש במוצר לאחר שתחשפו לתוצאותיו.

כאמור, המוצר מגביר את הגירוי המיני, מאריך ומעבה את איבר המין, מאפשר זקפה איכותית, מונע שפיכה מוקדמת ומשפר ביצועים במיטה. השפעת המוצר היא לאורך 12 שעות, לכן, אם אתה מעוניין להסתיר את השימוש בו, תוכל ליטול את יגואר און לפני המפגש המיני (לפחות כשעה לפני) וכך תמנע מחשיפת העובדה כי אתה צורך את הכדורים.

אם בפרטנרית קבועה עסקינן, לא בטוח כי תדע שאתה משתמש במוצר, אך, היא תשים לב לשינוי שחל בך מבחינת הביצועים ואורך הזמן של קיום יחסי המין, והיא תשים לב גם לחבר למטה שגדל לו בכמה סנטימטרים. לסיכום, אם הנך מעוניין שלא לחשוף את צריכת הכדורים, אתה יכול, משום שהשפעתם היא לאורך 12 שעות ומספיק ליטול כדור אחד, כך שלא צריך להיות ג'יימס בונד על מנת להסתיר את השימוש בו.

לא תמיד נרצה ששהפרטנר/ית שלנו ידעו שאנו משתמשים במוצר, לא כולם במערכת יחסים ולפעמים ישנם מקרים שלא נרצה שידעו על הבעיות שלנו. כאשר אנו צורכים ויאגרה, אנו צריכים ליטול אותה כשעה, שעה וחצי לפני האקט ולכן אם לא נרצה שהפרטנר/ית ידעו על כך נצטרך לעשות זאת בחשאי, מה שיכול להוות בעיה משום שברוב הפעמים אנו נבלה עם הפרטר/ית זמן מה לפני קיום יחסי המין.

לכן, מומלץ להשתמש ביגואר און , שגם נקרא על ידי רבים  מהמשתמשים בו "הויאגרה של הטבע". את יגואר און ניתן ליטול ישר לפני ביצוע האקט או מספר שעות לפניו, הוא משפיע למשך 12 שעות והשפעתו היא מידית בעת מגע מיני. הגירוי המיני יביא לזקפה איתנה וכמובן לסיפוק הדדי וסקס מהנה. בשל השפעתו הארוכה ניתן ליטול אותו לפני הפגישה עם בת/בן הזוג, וכך להימנע מהידיעה על השימוש במוצר, אך מתוצאותיו לא תוכל ולא תרצה להימנע.

מן דיליי

 Man Delay – תרסיס השהייה לגבר הוא תכשיר אשר מעקב שפיכה, זאת בזכות חומר האלחוש אשר הוא מכיל. בתוך התרסיס, ישנו חומר המשפיע על מערכת העצבים ההיקפית, מינונו חלש והוא מאלחש את רגישות איבר המין הגברי.  Man Delay – תרסיס השהייה לגבר עשוי אך ורק מרכיבים טבעיים כגון: למון גרס, ציפורן, מאקה, ג'ינסינג ועוד.

 בשל העובדה כי התרסיס עשוי רק מרכיבים טבעיים, השימוש ב Man Delay – תרסיס השהייה לגבר לא מצריך מרשם רופא, ולכן כל אחד יכול להשתמש בו. עם השימוש בתכשיר מאריך משמעותית את זמן קיום יחסי המין, מגן על רקמות העור ומונע שפיכה מוקדמת. הטיפול בעזרת התכשיר יוביל ליתרונות נוספים ואלי אפילו לפתרון בעיות שצפו בשל השפיכה המוקדמת. התכשיר יספק לכם הנאה ארוכה וגבוהה יותר במהלך הסקס ובכך ישפר את חיי המין שלכם והקשר הזוגי.

הזמנות ומשלוחים

חברת טבע מן דוגלת בגמישות ונוחות השימוש במוצריה. לכן, אנו מאפשרים משלוח מהיר תוך 3 שעות עד לפתח הבית. חשוב לנו להבהיר, אנו עושים הכל על מנת שקהל לקוחותינו ייהנה מהמוצרים בצורה הכי טובה שיש. בשל כך, אנו מקפידים על שירות נוח וברמה הגבוהה ביותר, החל מהזמנה נוחה ודיסקרטית באינטרנט ועד הגעת המוצר לבית הלקוח בזמן מהיר (עד 3 שעות להגעה לפתח הבית) תוך כדי שמירה על דיסקרטיות מלאה.

ההזמנה מתבצעת באתר האינטרנט על ידי בחירת מוצרים ותשלום באשראי. חברת טבע מן מעוניינת להעניק ללקוח נוחות וגמישות בשימוש במוצריה, לכן, תהליך ההזמנה הוא נוח, פשוט ומתבצע בדיסקרטיות מלאה, למעט פרטי האשראי וכתובת למשלוח המגיעים לחברה בלבד, ללא חשש מחשיפתם לגורם שלישי. לאחר ההזמנה, המוצר יגיע ישירות לבית הלקוח, כמובן בדיסקרטיות, וישנה אפשרות גם למשלוח מהיר תוך שלוש שעות.

תחילה נזכיר שאופן רכישת המוצרים וביטול עסקאות באתר כפופים לחוק הגנת הצרכן, תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) ויתר הוראות הדין הרלוונטיות לנושא. אנו מתחייבים לספק למשתמש מוצרים תקינים ואיכותיים, אך על המשתמש לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ולדווח מיד, ולא יאוחר מ-7 ימי עסקים מיום קבלת המוצר, על כל אי התאמה או פגם באמצעות בקשה מתאימה בכתב. לאחר הבקשה, יוחלף או יתוקן המוצר הפגום, ההחלפה תתבצע לאחר החזרת המוצר הפגום. במידה והמשתמש יסרב להצעתנו להחלפה/לתיקון, או שהתיקון לא אפשרי, כספו יוחזר לו במלואו לאחר שישלח את המוצר הפגום, והמוצר יתקבל על ידי החברה.

במידה ואתה מעוניין לבטל את העסקה, לפני המשלוח, ניתן לשלוח בקשה בכתב, לכתובת הדואר האלקטרוני המופיעה באתרנו. אם כבר קיבלת את המשלוח ואתה מעוניין לבטל את העסקה, ניתן לעשות זאת תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ובהודעה מראש בכתובת הדואר האלקטרוני באתרנו. עם ביטול העסקה, תחויב בדמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה או ב100 ₪, הנמוך מבין השניים. כמובן,  הזכות לביטול העסקה מותנית בכך שהמוצר יוחזר לכתובת באריזתו המקורית, לא לאחר שימוש וללא כל פגם. בנוסף, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל הזמנה, לרבות המקרים הבאים: מציאת טעות בהזמנה, טעות אנוש בפרטי המוצר, מאפייניו ומחירו.

Add to cart