ברוכים הבאים לטבע מן

מי אנחנו?

חברת טבע מן אחראית לייצור ושיווק של מוצרים טבעיים ותוספי תזונה שונים מהמובילים בארץ. מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים מהגבוהים שניתן להשיג, ובנוסף המוצרים עומדים בתקן משרד הבריאות בישראל המפקח על תהליך ייצור המוצרים .

כלל מוצריה של חברת טבע מן אינם מצריכים מרשם רופא, ומיוצרים באיכות גבוהה מאוד על יד שימוש בטכנולוגיות, במרכיבים והמומחים הטובים בשוק. לאחר ייצור המוצרים, הם יוצאים מהמפעל טריים ואחסונם מתבצע בצורה הסטרילית ביותר, כמובן שהם נשמרים בצורה הזאת עד אשר הם מגיעים אליכם לבית.

מוצרי החברה תפסו מקום של כבוד וחלקם הפכו לנפוצים ביותר בתחומם, זאת בעיקר בשל העובדה כי המוצרים שלנו מהווים אלטרנטיבה לשאר המוצרים המטפלים באותן הבעיות. הסיבה שבגללה מוצריה החברה מהווים אלטרנטיבה ראויה ולפעמים אף טובה יותר, היא שהם עשויים מרכיבים טבעיים בלבד ולכן ניתן לצרוך אותם ללא שינוי ואף הקטן ביותר בשגרת יומכם.  

כמו כן, מוצרי האון שלנו משווקים בנוסף לישראל, לכל העולם בהצלחה רבה. מגוון רחב של מוצרים שלנו מובילים ומומלצים על ידי רופאים שונים, משום שהם מספקים בנוסף לפתרון הבעיה תוצאות נוספות או פתרון לבעיות נוספות.

ניסיוננו מגיע בזכות קהל לקוחותינו שחוזר להשתמש במוצרנו ללא היסוס, פעם אחר פעם. החברה מקפידה לענות לכלל לקוחותיה ומתייחסת ברצינות יתרה לכל פניה שמתקבלת. נוסף על כך, החברה מקפידה לספק שירות דיסקרטי מרגע ההזמנה באתר או בטלפון ועד להגעת המשלוח לבית הלקוח.

מוצרי חברת טבע מן עשויים מרכיבים טבעיים בלבד, ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי. החברה מזכירה כי חשוב לבדוק על רכיבים אלרגניים בתוויות המוצרים שלנו וממליצה כי בכל תגובת אלרגיה המתפתחת יש לפנות לרופא ולאחר מכן לעדכן את החברה במקרה.

חברת טבע מן מאחלת לכם שימוש מהנה ונוח במוצרינו.

למה אנחנו?

שוק המוצרים לבעיות און הוא רחב וישנם פתרונות רבים, הרבה מן המוצרים באמת פותרים את הבעיה, אך כמו כל דבר טוב, יש גם מעט רע. השוק מורכב מהמון מוצרים כמו הויאגרה, סיאליס וקמגרה, מוצרים המוכרים בכל העולם, כלומר הם טובים, אז מדוע לבחור בנו?

המוצרים הנ"ל הם תרופות כימיות, וכמו בכל תרופה כימית יש צורך בהתייעצות עם רופא וקבלת מרשם לפני צריכת התרופה. על מנת לקבל מרשם, זקוקים לבצע בדיקות ולבדוק מינונים, זהו תהליך פולשני שלעיתים יהיה גם ארוך מהצפוי (לפעמים, לא יתקבל הפתרון הרצוי). נזכיר גם כי לפני קבלת המרשם יבוצעו בדיקות מקיפות לבעיות לב וכלי דם.

ההבדלים בין מוצרי בעיות האון של טבע מן לבין שאר התרופות הכימיות בשוק, הם שמוצרי טבע מן מיוצרים אך ורק מחומרים טבעיים, לכן הם לא מצריכים מרשם רופא, ומחלות הרקע או הבעיות הרפואיות (למעט אלרגיה לאחד ממרכיבי המוצר) אינן מושפעות או משפיעות על צריכת המוצר.

נוסף על כך, למוצרים הכימיים כמו ויאגרה ודומיה יש המון תופעות לוואי, כלומר הם עובדים אך יש לכך מחיר. במוצרי טבע מן, בשל העובדה כי הם עשויים מ-100% חומרים טבעיים, אין תופעות לוואי כלל.

רוב מוצרי טבע מן מטפלים במצב של אין אונות או מונעים שפיכה מוקדמת, אך הם מספקים תוצאות נוספות. לדוגמה השימוש בטבליות טבע מן פותר את בעיית האין אונות ובנוסף מונע שפיכה מוקדמת, משפר את הביצועים ואף מגדיל את איבר המין בכ-3 עד 7.5 סנטימטרים.

עוד יתרון של חברת טבע מן בכל הנוגע בנושא הגדלת איבר המין, הוא שימור תוצאות ההגדלה. בניגוד להזרקות המהוות פתרון מהיר וקל במקום ניתוח ומגדילות את איבר המין ב2 עד 3 סנטימטרים, טבליות טבע מן מגדילות ב3 עד 7.5 וחצי סנטימטרים והתוצאות נשמרות גם לאחר הפסקת השימוש, בעוד שבהזרקות יש צורך לשוב לאחר שנה, על מנת לשמר את התוצאות.  

צריכת מוצרי טבע מן היא פשוטה ונוחה, ואנו משתדלים לעשות כל מה שביכולתנו כדי שהשימוש במוצר יהיה יעיל, פשוט וקל עבור לקוחותינו. בנוסף החברה מקפידה על דיסקרטיות מלאה החל מרגע הרכישה באתר המאובטח שלנו ועד להגעה לבית הלקוח במשלוח מהיר.

למה לבחור במוצרים שלנו?

נתחיל בזאת, כי כל מוצרינו מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד, ללא תופעות לוואי וללא מרשם רופא, לכן ניתן לצרוך אותם ללא התייעצות או בדיקות מקדימות. בכך, תוכלו לפתור את הבעיה ללא סיבוכים או בדיקות פולשניות וכמובן ללא כימיקלים המגבילים את שגרת יומכם או יוצרים תופעות לוואי.

נוסף על כך השימוש במוצרי החברה מספק תוצאות הנשמרות לאורך זמן גם לאחר הפסקת השימוש במוצר. שימור התוצאות לא קיים בתכשירים אחרים בשוק מוצרי בעיות האון, לכן כדאי ורצוי להשתמש במוצרים שלנו, משום שגם לאחר השימוש אתה תהנה מהתוצאות.

כאשר אנו מחליטים לבחור בשימוש בויאגרה ובאחיה הכימיקלים, אנו צריכים לבצע מספר בדיקות, פגישות עם רופאים, מעקב ושינויי מינונים. כלומר, קשה לשמור על דיסקרטיות בתהליך המתבצע באופן הזה, ולכן אם דיסקרטיות היא דבר שחשוב לכם אנחנו הכתובת. בחברת טבע מן אנו מקפידים על דיסקרטיות מלאה מהליך הרכישה ועד להגעת המשלוח עד לפתח ביתו של הלקוח. אתר האינטרנט שלנו הוא אתר מאובטח המספק לכם את הדיסקרטיות המוחלטת במהלך הרכישה והמשלוח הוא משלוח מהיר ודיסקרטי לכל חלקי הארץ.

מוצרי החברה עומדים בתקן הפדנטי של משרד הבריאות הישראלי, ומיוצרים בסטנדרטים מהגבוהים בשוק. לכן, אנו מבטיחים לכם כי איכות מוצרי החברה היא ברמה הגבוהה ביותר, וכך גם סטריליות המוצרים.

קהל לקוחותינו ממשיך לקנות ללא היסוס בשנית את מוצרי החברה, ומעידים על כך שהשימוש במוצר שינה להם את החיים. הם מדווחים על שיפור בחיי המין, המלווים בהתארכות ביצוע המשגל ואיכותו, דבר שהוביל בשיפור היחסים עם בן/בת הזוג.

היתרון הענק של מוצרי החברה על פני מוצרים אחרים בשוק, הוא הרכיבים הטבעיים מהם הם מיוצרים. לנוכח העובדה כי מדובר במוצרים טבעיים, ניתן לצרוך אותם בכל עת ובכל מצב, לדוגמה, אם אתם בערב רומנטי עם בן/בת הזוג תוכלו ליהנות משתיית אלכוהול, דבר שלא היה מתאפשר אם הייתם בוחרים במוצרים שאינם טבעיים.

לכן, השילוב בין הדיסקרטיות, אי הצורך במרשם רופא, החוסר בתופעות לוואי, היכולת לקיים את שגרת יומכם ללא שינויים וכמובן התוצאות המדהימות, מספק לכם את המוצרים האולטימטיביים והנוחים ביותר לשימוש.

כל המוצרים שנמכרים באתר טבעיים ב100%

היתרונות שלנו

Add to cart